depolama depolama depolama
www.depoturk.com.tr
İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ www.depoturk.com.tr
www.depoturk.com.tr
Türkçe için tıklayınız Türkçe için tıklayınız www.depoturk.com.tr www.depoturk.com.tr www.depoturk.com.tr www.depoturk.com.tr
www.depoturk.com.tr www.depoturk.com.tr
www.depoturk.com.tr İLETİŞİM www.depoturk.com.tr depolama
www.depoturk.com.tr NELER SIGDIRABiLiRSiNiZ? www.depoturk.com.tr
www.depoturk.com.tr HER AN HİZMETİNİZDE www.depoturk.com.tr www.depoturk.com.tr GÜVENİRLİLİK VE SİGORTA www.depoturk.com.tr depolama
www.depoturk.com.tr HAKKIMIZDA | DEPOTURK.COM.TR NEDiR? www.depoturk.com.tr www.depoturk.com.tr NASIL ÇALIŞIR ? www.depoturk.com.tr
www.depoturk.com.tr
www.depoturk.com.tr www.depoturk.com.tr depolama
www.depoturk.com.tr
 
depo    depoturk ihtiyaç fazlası eşyalarınızı saklamaya yarayan, sadece size özel bir anahtarı bulunan, rutubetten uzak, taşınabilir, sigortalı bir depolama şeklidir.

    depoturk 'de bunun haricinde; isteğinize bağlı olarak, depolanacak malzeme, eşya/eşyalarınızın ebat, miktar ve boyutlarına göre; gerek açık, gerek paletli, gerekse sandıklı depolama şekilleri mevcuttur.

    Eşyalarınızın miktar ve boyutlarına uygun taşınabilir; sadece size özel kilitli depolarınız, kapınıza kadar getirilir. depoturk görevlileri tarafından tüm eşyalarınız itina ile ambalajlanarak, taşınabilir deponuza yerleştirilir; deponuz kilitlenerek, anahtarı size teslim edilir.

    Taşınabilir deponuz, ana depomuzda; Anadolu Sigorta güvencesi ile sigortalı, nemden arındırılmış, haşerelere karsı özel ilaçlanmış olarak, güvenli bir şekilde depolanır.

    Eşyalarınıza tekrar ihtiyaç duyduğunuzda; taşınabilir deponuz bize önceden haber vermek kaydı ile istediğiniz anda tekrar kapınıza kadar getirilir. Böylelikle; yasadığınız alanlarda, fazla eşyalarınızdan kurtularak; kendinize daha rahat ve konforlu bir alan yaratmış olursunuz.

mobil destek hatti
Tel :0 212 672 66 13 | Fax : 0 212 672 66 57 | E-posta : info@depoturk.com.tr
Merkez Ofis :Dumankaya Modern Koza Mah, Esenkent Bahcesehir Yolu No:22 A1 Blok D:65 Esenyurt- İST
Anadolu sigorta